FAQ  Szukaj  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Studia zaoczne?
Autor Wiadomość
suaveque Płeć:Mężczyzna

uczelnia: UAM Poznań
PostWysłany: 20-02-09, 11:28    Studia zaoczne? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Witam,

Zastanawiam się poważnie nad skandynawistyką (norweski), ale, ponieważ mieszkam w Norwegii, w grę wchodzą jedynie studia zaoczne. Najbardziej pasowałby mi Poznań (kończyłem anglistykę na IFA UAM Smile). Ale coś nie widzę żadnego info na stronie wydziału! Mam więc przeczucie z Poznania nici. Jakie są jeszcze inne opcje w RP? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eddina Płeć:Kobieta

PostWysłany: 20-02-09, 11:46     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

W Poznaniu i Gdańsku zaocznych nie ma, ale warszawska SWPS ma w ofercie filologię norweską (zarówno dziennie, jak i zaocznie), przynajmniej tyle można wyczytać z ich stron internetowych. Pozdrawiam.

http://www.swps.pl/index.php/filologia-skandynawska.html
Powrót do góry
scully

uczelnia: brak
PostWysłany: 20-02-09, 15:25     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Ja pisałam do Katedry Skandynawistyki, pytałam o studia zaoczne i wieczorowe
nie ma z powodu braku miejsc, a szkoda.. zarobiliby sobie na większe sale, a ci, którzy się nie dostali na dzienne/mogą tylko w weekendy, mogliby studiować
Powrót do góry

PostWysłany: 20-02-09, 16:14     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

eddina napisał:
...warszawska SWPS ma w ofercie filologię norweską (zarówno dziennie, jak i zaocznie), przynajmniej tyle można wyczytać z ich stron internetowych.

I tu jest pies pogrzebany: niewiele można wyczytać. Napisałem maila i zobaczymy co dalej. A tak w ogóle, to ja pierwsze słyszę o tej szkole! Ktoś wie coś więcej / studiował tam? Jakieś opinie?

Anyway, tusen takk. Ha det Smile

Ostatnio zmieniony przez suaveque dnia 20-02-09, 16:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

PostWysłany: 20-02-09, 16:18     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

scully napisał:
Ja pisałam do Katedry Skandynawistyki

Miałąś na myśli Poznań czy W-wę? Bo już nie wiem! Very Happy
Powrót do góry
scully

uczelnia: brak
PostWysłany: 20-02-09, 18:13     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Poznań Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu