FAQ  Szukaj  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Słownik do łaciny/szwedzkiego
Autor Wiadomość
calderon Płeć:Kobieta

uczelnia: UAM Poznań
PostWysłany: 02-10-07, 18:13    Słownik do łaciny/szwedzkiego Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś miałby tanio ww. słowniki? Nie spodziewam się od razu, że zechcecie sprzedać do szwedzkiego Wink ale do łaciny może...

Priv proszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Storm Płeć:Mężczyzna
Admin
troldmanden

PostWysłany: 03-10-07, 13:42     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

do łaciny możesz dorwać na allegro a do szwedzkiego (pol-sv i sv-pol) można kupić w sklepie, nie są aż takie drogie

("Dziewięć cnót Asatrú")

Ár var alda
þar er Ýmir bygði,
vara sandr né sær
né svalar unnir,
jǫrð fannsk æva
né upphiminn,
gap var ginnunga,
en gras hvergi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

calderon Płeć:Kobieta

PostWysłany: 03-10-07, 17:04     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Dziękuję pięknie Wink
Powrót do góry
Chomiczka Płeć:Kobieta

PostWysłany: 05-10-09, 18:37     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Czy może ktoś sprzedałby/odstąpiłby/pożyczył na rok słownik do łaciny? Mój okazuje się nie taki jak wymaga prowadząca zajęcia Embarassed . Podręcznik też bym kupiła, ale to mogę odkserować, a słownika nie.

podpowiadam: Mały słownik łacińsko-polski, Korpanty. Albo słownik niejakiego Kumanieckiego.
Lingua latina łcina bez pomocy Orbiliusza Winniczuk

Czekam na odpowiedź!
Powrót do góry

saktmodig Płeć:Kobieta

PostWysłany: 06-10-09, 10:36     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

O ile dobrze pamiętam, pdr do łaciny można w miarę bez problemu wypożyczyć z biblioteki uniwersyteckiej na Ratajczaka
Powrót do góry
Oleandra Płeć:Kobieta

PostWysłany: 06-10-09, 18:35     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Kilku chętnych znajdziesz wśród drugorocznych norweskich. Właśnie wczoraj rozmawialiśmy o tym, że chętnie pozbędziemy się tych paru "pamiątek" Smile
Powrót do góry
molia Płeć:Kobieta
realistka

PostWysłany: 06-10-09, 19:37     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

tak jest Very Happy ja się chętnie pozbędę zarówno słownika, jak i podręcznika, i raczej nie będę za tym tęsknić Smile

Chomiczka Płeć:Kobieta

PostWysłany: 06-10-09, 20:15     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Na razie podtrzymuję chęć podebrania tych rzeczy, chociaż już w zasadzie ja mam, ale zapytam koleżanek - a co tam, będę koleżeńska Smile. Powiadomię, jeśli ktoś będzie chętny, bo nadal cały rok ma kłopot z rejestracją.
Powrót do góry

Oleandra Płeć:Kobieta

PostWysłany: 06-10-09, 22:07     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Oui, oui, chętni do współpracy- czekamy na wieści;)
Powrót do góry
meachel

uczelnia: UG Gdańsk
PostWysłany: 20-05-13, 16:43     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania słownik polsko łaciński w bdb stanie , mam jeszcze jeden więc ten nie jest mi potrzebny , bardzo rzadko z niego korzystałem .Cena 20zł .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu