FAQ  Szukaj  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Rivstart A1+A2 - skąd wziąć?
Autor Wiadomość
Chomiczka Płeć:Kobieta

uczelnia: UAM Poznań
PostWysłany: 06-10-09, 20:21    Rivstart A1+A2 - skąd wziąć? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Zastanawiamy się grupowo, skąd wziąć podręcznik i ćwiczenia do szwedzkiego. Na razie najtaniej byłoby kupić w Szwecji - 210 zł, bo w Polsce sam podręcznik kosztuje... 300 zł.
Ludzie kochani, podpowiedzcie: kserować/może ktoś odsprzeda?! Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cirilla Płeć:Kobieta

PostWysłany: 08-10-09, 17:58     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

no oczywiście że kserować, a co innego wam pozostaje... Jak chce wam sie wydawać tyle kasy to lepiej sobie kupcie porządny słownik a nie podręcznik do którego po 1. roku już nie zajrzycie....
Powrót do góry

PostWysłany: 08-10-09, 21:44     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

I tak zrobimy. Chociaż w zasadzie powiedział nam, że nie powinniśmy.
Powrót do góry

kermittt

PostWysłany: 08-10-09, 23:46     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Kto tak powiedział? :>
Powrót do góry

PostWysłany: 09-10-09, 20:01     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Niejaki pan Hedberg. Rozumiem go. On jest przecież Szwedem. Twisted Evil Nie wiem, czy tam w ogóle istnieją kserokopiarki Laughing wydają mi się za porządni na Takie Rzeczy.
Powrót do góry

BIR Płeć:Mężczyzna
Special Agent Mulder

PostWysłany: 09-10-09, 21:15     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Istnieja kserokopiarki. Man kan t o m kopiera avgiftsfritt på universitetet Smile

kermittt

PostWysłany: 09-10-09, 21:53     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Pan Hedberg jeszcze nieprzystosowany do naszych warunków. Cała katedra przecież jedzie na kserówkach:)
Powrót do góry

Special Agent Mulder

PostWysłany: 09-10-09, 22:12     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Kserowki: ein Fest für KS = Mjölk: ein Fest für Katzen. Liksom.

http://www.youtube.com/watch?v=pKReW6yTxSI

Kasix Płeć:Kobieta
rzeczywistosc nieogarnieta

uczelnia: UG Gdańsk
PostWysłany: 10-10-09, 08:06     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

alez jestem ciekawa tego pana , co to jeszcze nie przyzwyczail sie do kserowek Smile Ja sie pewnie do niczego nie zdaze przyzwyczaic po powrocie ....

han Płeć:Kobieta

PostWysłany: 10-10-09, 13:50     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Kasix napisał:
alez jestem ciekawa tego pana , co to jeszcze nie przyzwyczail sie do kserowek Smile Ja sie pewnie do niczego nie zdaze przyzwyczaic po powrocie ....

im szybciej wrócisz, tym lepiej! Smile wracaj, bo się stęskniliśmy Smile

saktmodig Płeć:Kobieta

PostWysłany: 11-10-09, 14:51     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

kermittt napisał:
Pan Hedberg jeszcze nieprzystosowany do naszych warunków. Cała katedra przecież jedzie na kserówkach:)

Nie chce mi się wierzyć, żeby był aż tak naiwny, żeby nie wiedział, że nie ma innej opcji i że trzeba skserować te książki. Jeśli na całą KS mamy do dyspozycji 2 egzemplarze podręcznika to chyba jest to jasne, że trzeba ją skopiować. Przecież studenci nie będą jej przepisywać. I jakoś nie mogę sobie wyobrazić 10 i więcej osób uczących się z jednego egzemplarza. Confused
Trzeba sobie jakoś radzić... Życie Wink
Powrót do góry

PostWysłany: 11-10-09, 14:54     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

BIR napisał:
Istnieja kserokopiarki. Man kan t o m kopiera avgiftsfritt på universitetet Smile

A w Geteborgu musieliśmy płacić za ksero Sad Bywało, że nawet koronę za stronę... Gdzie ta sprawiedliwość, sigh.
Powrót do góry
Special Agent Mulder

PostWysłany: 11-10-09, 15:32     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

saktmodig napisał:
BIR napisał:

A w Geteborgu musieliśmy płacić za ksero Sad Bywało, że nawet koronę za stronę... Gdzie ta sprawiedliwość, sigh.

Zeby byc precyzyjnym - w teorii wydruk/ksero kosztuje chyba 0,70SEK/str ale kazdy z wymian dostal na wstepie ok. 200 koron do wykorzystania na ten cel, co powinno spokojnie wystarczyc nam na caly semestr. W praktyce wiec za darmo Wink

PostWysłany: 13-10-09, 18:05     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Ja nie dostałam 200 kr na ksero tip wydatki Sad Tym bardziej smutno.. Zawsze wiatr w oczy, noo... zawsze Wink
Powrót do góry
Special Agent Mulder

PostWysłany: 14-10-09, 18:47     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Wiatru to akurat i tutaj nie brakuje Razz

Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu