FAQ  Szukaj  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Poznań vs Gdańsk
Autor Wiadomość
han Płeć:Kobieta

uczelnia: UAM Poznań
PostWysłany: 03-08-07, 09:17     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Storm napisał:
a myslalem ze powinien sie chwalic raczej jezykami skandynawskimi Laughing Laughing Laughing

no, właśnie... ja też Mr. Green

Margaritte Płeć:Kobieta
Alice

PostWysłany: 09-08-07, 23:40     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Storm napisał:
a myslalem ze powinien sie chwalic raczej jezykami skandynawskimi Laughing Laughing Laughing

Ekhm... No ponoć się chwali... Przynajmniej tak utrzymują niektórzy.
A znajomość angielskiego nikomu jeszcze nie zaszkodziła poważnie, chociaż na niestrawność można naprawdę zachorować czasami...

calderon Płeć:Kobieta

PostWysłany: 10-08-07, 10:18     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

No mniej więcej o to mi chodziło...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Augustine Płeć:Kobieta

PostWysłany: 10-08-07, 17:18     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

mnie, świeżo przyjętą studentkę, urzekła oczywiście Pani Lidia Smile Pomogła mi niesamowicie zorientować sie, jak załatwić pewną ważną sprawę i powiedziała mi nawet, że mnie nie pobije wiking z maczugą . nie wiem czy w Gdańsku są takie kadry w sekretariacie Wink

Powrót do góry
Egil Płeć:Mężczyzna
człowiek baroku

PostWysłany: 15-08-07, 19:28     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

patrzcie patrzcie, tego dnia akurat Pani Lidia była w trybie dr Jekyll.

mra Hyde'a poznacie w odpowiednim czasie.

Powrót do góry

nocna_lilia Płeć:Kobieta

PostWysłany: 15-08-07, 21:31     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

lub tez w "najmniej" odpowiednim. Wink

Augustine Płeć:Kobieta

PostWysłany: 16-08-07, 08:02     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

w trybie Hyde pani Lidia była zanim weszłam, kiedy pół godziny tłumaczyła mamie studenta ubiegającego sie o miejsce na szwedzkiej jak wyglada rekrutacja i ze ona nie moze nic zrobic

ale bede sie miec na bacznosci. wiking z maczugą

Powrót do góry
saktmodig Płeć:Kobieta

PostWysłany: 16-08-07, 08:46     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

he he, coś mi się wydaje, że zawsze,jak wchodzę do pieczary pani Lidii, to ona zawsze jest w trybie mrs Hyde Laughing
Powrót do góry
anka1987 Płeć:Kobieta

PostWysłany: 17-08-07, 17:53     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie poznalam p. Lidii, czy to zle, ze niw iem co mnie czeka??? nie straszcie bo i tak sie juz stresuje jak pomysle sobie o studiach Smile
Powrót do góry
Ida_Marcowa Płeć:Kobieta
heretyczka

PostWysłany: 17-08-07, 20:29    odp. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

nie poznalas pani Lidii? hmmm... niedobsz... niedobsz... Nie przejmuj sie :> ona pewnie pozna Ciebie Very Happy
zartuje Smile

pani Lidia rocks! ona trzesie cala katedra Very Happy jest git Smile wierz mi... po semestrze już się przyzwyczaisz Very Happy

a wlasnie... ciekawe jak tam nasz nowy kierownik katedry Smile dr... hmmm prof juz chyba Skommer Smile

Powrót do góry

Margaritte Płeć:Kobieta
Alice

PostWysłany: 18-08-07, 11:13     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czy pod nowymi rządami katedra zmieni oblicze. Pod pewnymi względami mam nadzieję, że tak, chociaż na rewolucję nie liczę.

Edit: Chciałam usunąć niezamierzony rym, ale stwierdziłam, że tak jest fajniej. Very Happy

anka1987 Płeć:Kobieta

PostWysłany: 18-08-07, 13:40     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze pytanko, a wlasciwie 2: o ktorej zazwyczaj najwczesniej zacyznaja sie zajecia???, czy faktycznie mozna nie chodzic czasami na wyklady, jak sie chodzi na cwiczenia? nie chodzi mi o regularne opuszczanie zajec tylko po prosu jak sie zdarzy, slyszalam ze mozna, ale z wykladosami roznie bywa. patrze pod katem pracy lub drugiego kierunku studiow) prosze o odp. bo musze podjac jakas decyzje
Powrót do góry
heretyczka

PostWysłany: 18-08-07, 15:12    odp. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Plan na Skandynawistyce nie jest flexible. W żadnym wypadku. Nie można iść z inna grupą na zajęcia, bo innej grupy po prostu nie ma. Możesz oczywiście nie chodzić na wykłady na pierwszym roku, ale hmmm... odwieczne pytanie katedry skandynawistyki... czym jest wykład a czym są ćwiczenia? i co jest wykładem a co ćwiczeniami u nas na katedrze. Na PNJN bedziesz musiala chodzić, przynajmniej w założeniu. Jest obowiązkowy. Zarys literatur skandynawskich, wpisywany jako ćwiczenia a w praktyce wykład. Prawdziwe wykłady są z językoznawstwa i z historii (od 2 semestru). Z tego co wiem wy bedziecie mieć tak jak teraz drugi rok miał, egzamin z językoznawstwa. Więc chyba lepiej chodzić na wykłady. Na pierwszym roku nie jest tak źle z "przeładowanym planem". Ale jak już pisałam na Katedrze nie jest on flexible. Jeżeli myślisz o drugim kierunku, to najprawdopodobniej drugi kierunek będziesz musiała podporządkować filologii.

Ale jest ok Very Happy Nie bój żaby! To my będziemy mieć 7 egzaminów w tym roku na letniej, nie wy Very HappyVery HappyVery Happy

Powrót do góry

heretyczka

PostWysłany: 18-08-07, 15:13    odp. Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

zajecia zaczynaja sie najwczesniej o 8.00. Ale niewiadomo jak 1 rok bedzie mial, na razie wychodzi na to, ze 3 rok norweskiej jest najbardziej ukochany Very HappyVery HappyVery Happy faworyci pani Lidii Razz

Powrót do góry

calderon Płeć:Kobieta

PostWysłany: 18-08-07, 16:11     Dodaj użytkownika do listy ignorowanych  Odpowiedz z cytatem

Przykro słyszeć o całkowitej inflexibility. Jestem sobie na trzecim roku czego innego i u nas też nie można chodzić do innej grupy bo jej zwyczajnie nie ma. Jest ktoś w podobnej sytuacji? Radzicie sobie?
Powrót do góry
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu